Młodzik: Przegrana na zakończenie

To był ostatnio mecz ligowy w tym rokui to w nie typowy termin niestety który skutkował tym że młodzicy grali w mocno osłabionym składzie ,bez etatowego bramkarza którego nie było po prostu ( a jest ich w młodziku trzech) , oraz choroby i wyjazdy lub dziwne decyzje nie puszczania dziecka na mecz skutkowały tym że dziś młodzi zawodnicy dopóki mieli siły walczyli jak równy z równym. Sygnał Lublin wygrał z Góra 5-1 . Pierwszej połowie mecz stał na niezłym poziomie chłopaki z Góry walczyli jak równy z równym remisując do przerwy 1-1 po bramce Krzyska Nakoneckiego. Druga odsłona tego spotkania to już dominacja zawodników Sygnału którzy strzelając bramkę na 2-1 utwierdzili się w przekonaniu że mogą to spotkanie wygrać , i tak było strzelając kolejne bramki po prostych naszych błędach. My mając swoje szanse marnowaliśmy,niestety ale w drugiej połowie zabrakło sił i było to widać .Mecz skończył się zwycięstwem 5-1 .Teraz młodzicy trenujemy dookoło 15 grudnia na sali, a później przerwa i odpoczynek i trzeba wziąć się za siebie i zacząć zdobywać punkty na teoretycznie silniejszych zespołach a jesteście w stanie to robić .

KS Góra Puławska 1 - 5 Sygnał Lublin

Bramka: Krzysztof Nakonecki

Skład: Adam Chodoła ,Jakub Zatorski , Filip Kowlaczyk , Dawid Gawęda , Kacper Jary , Michał Misztak , Michał Szatkowski , Kacper Konopka , Krzysztof Nakonecki.

Ponadto grali: Kacper Wichrowski , Jarosław Kupczyk , Wiktor Kruk