Młodzik: Ciężka przeprawa Sygnału

Pomimo przegranego spotkania z Sygnałem Lublin 3:1, młodzicy mogą nosić głowy podniesione, bo ten mecz powinien skończyć się przynajmniej remisem a nawet wygraną. Niestety zabrakło odrobiny szczęścia przy pięciu  sytuacjach Konopki, gdzie jedną wykorzystał, natomiast w czterech sytuacjach 100% obrońcy gospodarzy dwa razy wybijali piłkę z linii bramkowej, a dwa razy obronił bramkarz Sygnału. Natomiast dwie bramki kolejowemu zespołowi podarowaliśmy sami. Najpierw po błędzie środkowego obrońcy, a kolejną bramkę po błędzie obrońcy bocznego. Odrębną sprawą jest postawa sędziego, który sędziował kilka spotkań w tak upalny dzień tak, że w naszym spotkaniu nie wykazywał aktywności, a jego niektóre decyzje zabijały sens rywalizacji. Drużynie należą się brawa za walkę i fajną grę. Jak widać, runda ta pokazała, że zbliżamy się dużymi krokami do zespołów z czołówki i walczymy z nimi jak równy z równym, tylko w niektórych momentach detale decydują o wyniku, ale czas działa na naszą korzyść.

Sygnał Lublin 3:1 KS Góra Puławska

Bramka: 22^ Kacper Konopka

Skład: Skwara, Zatorski, Gawęda, Kowalczyk, Misztak, Wolszczak, Czechowski, Jarzynka, Nakonecki

Ponadto grali: Beczek, Konopka, Napora, Wichrowski, Kupczyk