Junior Mł:Serokomla lepsza w małych derbach.

W dniu wczorajszym  odbyły się małe derby lewej strony Wisły z Serokomlą  Janowiec. Zespół z Janowca wygrał to spotkanie po bardzo zaciętym meczu 2-3.Mecz mógł się podobać bo już po 4 minutach było 1-2 dla gości .Po 10 minutach było 2-2 gdzie bramki dla nas strzelali boczni pomocnicy Mateusz Śliwka oraz Szymon Czechowski. W drugiej połowie nasz zespół był lepszy miał trzy 100% sytuacje do strzelenia bramek i niestety stare piłkarskie przysłowie które mówi że "nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić " - sprawdziło się idealnie bo  Serokomla przeprowadziła jedną akcję i w zamieszaniu w polu karnym w 76 minucie zawodnik gości wepchnął piłkę do bramki i tak zakończyło się to spotkanie.Brawo dla naszych chłopaków za walkę i charakter szkoda tych sytuacji nie wykorzystanych ale taka jest piłka .

KS Góra Puławska 2-3 Serokomla Janowiec

Bramki: 4^ Śliwka ,10^ Czechowski

Skład:Skwara,Zatorski,Kowalczyk,Jary, Chodoła,Zieliński ,Konopka,Śliwka,Czechowski,Nakonecki,Urbanowicz.