Junior Mł: Sensacja była blisko..

Sensacja była blisko lider Tęcza Bełżyce wywozi tylko punkt i aż punkt spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.Do przerwy KS Góra Puławska niespodziewanie wygrywała 2-0 po bramkach Kacpra Urbanowicza.W drugiej połowie goście ruszyli od samego początku i strzelili nam po kilku minutach bramkę kontaktował.Zrobiła się nerwówka niestety to się przełożyło na boisko i  znów tracimy bramkę.Jest 60 minuta i mamy 2-2.W kolejnych minutach Tęcza chce wygrać a my kontrujemy mamy 3 wyśmienite sytuacje raz gości ratuje poprzeczka a za drugim razem w 100% sytuacji nie trafiamy w bramkę, w kolejnej bramkarz instynktownie broni. Ten punkt bardzo cieszy ale lekki nie dosyt pozostaje...

KS Góra Puławska 2-2 Tęcza Bełżyce

Bramki: 10^,28^ Urbanowicz

Skład: Oleś,Zatorski,Kowalczyk,Kupczyk,Kamiński,Gawęda,Gałek(65^ Konopka),Czechowski,Śliwka,Tyburcy(55^Ciepielewski78^Kobiałka)),Urbanowicz(^74 Król).