Junior Mł: Pewna wygrana w Piotrawinie.

Nasi juniorzy po dwu tygodniowej pauzie pojechali walczyć o kolejne punkty.I nasi zawodnicy wracają z kompletem oczek.Góra pokonała w Piotrawinie miejscowy Wodniak 2-5 .Po 25 minutach praktycznie było po meczu bo prowadziliśmy 4-0.Pod koniec pierwszej połowy gospodarze strzelili bramkę kontaktował i wynik do przerwy był 1-4.W drugiej połowie od samego początku Wodniak atakował lecz nieskutecznie.Bardzo dobrze grała dziś defensywa oraz Skwara w bramce. W 76 minucie strzelamy piątego gola.Niestety chwila rozluźnienia i Wodniak strzela bramkę na 2-5 i takim wynikiem kończy się to spotkanie.W końcu przełamał się nowy nabytek(Kacper Urbanowicz) i dziś strzelił swoje premierowe bramki dla Góry.Brawo za konsekwentną grę od samego początku i mądrość w kontrach.

Wodniak Piotrawin 2-5 KS Góra Puławska

Bramki: 1^ Czechowski,8^,12^ Urbanowicz,24^Jarzynka, 75^ Nakonecki

Skład: Skwara, Zatorski,Kowalczyk,Tyburcy,Kupczyk,Gawęda,Konopka,Czechowski,Śliwka,Urbanowicz,Jarzynka.