Góra rządzi w Gminie. Wysoka wygrana!

Derby Gminy Puławy, rozpoczęły się o godzinie 11:00 na sztucznym boisku przy szkole KEN w Puławach. W ciągu pierwszych 10 minut gospodarze spotkania Hetman Gołąb przeprowadził 3 groźne kontry, które zakończyły się brakiem goli. W pierwszej okazji, zawodnik gospodarzy potknął się o swoją nogę, w drugiej natomiast dobrze bronił Sławek Szewczyk. Przez większość czasu I połowy było kilka akcji naszej drużyny jak i Hetmana. Żadnej nie wykorzystano. W 42 minucie faul przed polem karnym dla Góreczki. Do piłki podchodzi Marek Wulczyński, strzela, ale dobrą interwencją popisuje się goalkepper Hetmana. 3 minuty później, kolejny faul przed polem karnym, sfaulowany został Mateusz Sułek. Tym razem do rzutu wolnego podszedł kapitan zespołu czyli Grzegorz Cybula. Ta zmiana poskutkowała golem na 0:1 dla Góreczki. Pięknym strzałem popisał się Grzesiu, bramkarz bez szans. Koniec I połowy. Wynik 0:1. W przerwie swoim zespołem wstrząsnął Marek Nowak. Musiał to zrobić, bo pierwszą połowę można podpisać: BRAK DOKŁADNEGO PODANIA. W drugiej połowie gra Góreczki wyglądała nieco lepiej. W 54 minucie spotkania dobrze zawodnika minął Damian Kułagowski, podał do Karola Korczaka, który podał do pustej bramki Pawłowi Czekajowi i mamy 0:2. W 65 minucie swoją okazje mieli gospodarze, lecz piłka po ich strzale musnęła słupek. Bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego trafiła się w 68 minucie, gdy Korczak wchodząc w pole karne, został sfaulowany, lecz głowny arbiter uznał to że "Kori" symulował. Efekt: żółta kartka. Chwilę później, ok. 70 minuty było już 0:3. Wełek odwdzięczył się Koriemu za asystę przy bramce na 0:2, asystując Korczakowi przy bramce na 0:3. Na tej bramce się nie skończyło. W 77 minucie bramkę "do zmiany" strzela Czekaj, po czym zmienia go Kacper Niemiec. Przy tej bramce asystował: Grzegorz CybulaKONIEC MECZU! 0:4 DLA KS GÓRA PUŁAWSKA, która goni czołówkę A-Klasy.
W środę 16 września o godzinie 17:00 w Dęblinie, zaległe spotkanie Orlęta Dębiln - KS Góra Puławska

Hetman Gołąb - KS Góra Puławska 0:4 (0:1)
Bramki: Karol Korczak '70, Paweł Czekaj '54 '77, Grzegorz Cybula '45