Dublet Kapitana - druga wygrana

Bardzo ciekawy mecz i przede wszystkim szumny - z powodu przejeżdżających pociągów przy boisku, odbył się w Ciecierzynie w dzisiejsze popołudnie. Gospodarze spotkania do 77 minuty dzielnie bronili bezbramkowego wyniku..

W pierwszej połowie warunki gry dyktowała nasza drużyna ale gołym okiem było widać, że nie gramy na własnym boisku lecz na boisku rywala, które było nieco węższe niż w Górze. W początkowej fazie meczu panował lekki chaos, Góra atakowała, Ciecierzyn wybijał daleko w pole. Jedną z najdogodniejszych sytuacji w pierwszej połowie miał Kacper Urbanowicz, lecz piłka po jego niskim strzale znalazła się w rękach golkipera gospodarzy. Gorąco zrobiło się kilka minut później, kiedy po centrze w pole karne jednego z zawodników miejscowych, nasz bramkarz skiksował, lecz piłka na szczęście nie wpadła do bramki. Bezbramkowa pierwsza połowa.

W drugiej połowie gospodarze zaczęli grać piłką, już nie było tak dużo długich piłek na uwolnienie, co poskutkowało kilkoma dogodnymi sytuacjami podopiecznych Wojciecha Dąbały. Gospodarze byli bardzo bliscy bramki w 70 minucie, kiedy to dwóch zawodników nie trafiło swoich dobitek.. W 77 minucie w końcu piłka zatrzepotała w siatce! Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Damian Kułagowski. Nasz kapitan popisał się świetnym strzałem, po asyście Pawła Ozimka. Wszystko szło zgodnie z planem do 88 minuty, gdzie jeden z naszych obrońców faulował przeciwnika w polu karnym i sędzia wskazał na wapno, niestety... zawodnik gospodarzy pewnie wykorzystał 11-stke i mieliśmy remis. Nerwowe końcowe minuty, sędzia pokazuje że dolicza jeszcze 3 a nasza drużyna wywalczyła rzut rożny. Piłkę z narożnika egzekwował Mariusz Moniuszko, a najwyżej wyskoczył Damian Kułagowski, który główką skierował piłkę do bramki. DUBLET! Wynikiem 2:1 zakończyło się to spotkanie. Dzięki wygranej awansowaliśmy z 12 miejsca na 9

Za tydzień Derby Gminy Puławy - mecz z Hetmanem Gołąb.

KS Ciecierzyn - KS Góra Puławska 1:2 (0:0)
Bramki zdobył: Damian Kułagowski '77 oraz '90+1
Żółta kartka: Łukasz Cybula
Skład: Szewczyk - Zarychta, Cybula Ł, Kurpiński, Wichrowski - Bonecki J (60' Urbanowicz D), Moniuszko,
Bonecki M, Kułagowski G (70' Cyman) - Urbanowicz K (75' Ozimek), Kułagowski D (90' Reszka)

Trener: Kamil Trochym
Asystent/Kierownik: Patryk Antolak