Cenny remis wywieziony z Lublina

Drużyna Marka Nowaka zremisowała w Lublinie z miejscowym Sygnałem 1:1.
Od pierwszych minut to gospodarze atakowali. Nasza druzyna wyprowadzała kontry. W pierwszych minutach bardzo pewnie w bramce bronił Sebastian Wrzos. Ok. 20 minuty kontra naszej drużyny, która kończy sie bramka strzelona przez Szymajdę. Mieliśmy jeszcze dwie sytuacje, które  powinny skonczyć się bramką. Do przerwy 0-1 dla Gory.​
W drugiej połowie od poczatku to Sygnał nacierał raz za razem, albo Wrozs dobrze łapalł ew. dobrze spisywali się obroncy, którzy przerywali akcje gospodarzy ostatniej chwili. Niestety majac róg w 70 minucie złe dogranie i Sygnał wyzedl z kontrą. Dluga pilka za plecy obrońców i mamy 1-1. W koncowych minutach to Sygnal mógł strzelić, jak i my gdzie dwa razy mielismy sam na sam Grykałowskiego oraz Chrzanowskiego. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Sygnał Lublin - KS Góra Puławska 1:1 (0:1)

Zmiany: 70' Woźniak za Czekaja
80' Taradyś za Sułka