Cenny remis na trudnym terenie

W niedzielne popołudnie w Dysie został rozegrany mecz VIII kolejki A-Klasy. Wyżej notowani Błękitni Dys podejmowali KS Górę Puławską. Od samego początku spotkania było widać, że obie drużyny będą walczyć o pełną pulę tego spotkania. Już w trzeciej minucie żółtą kartkę otrzymał Radosław Wichrowski, który sfaulował tuż przed polem karnym zawodnika gospodarzy, który wychodził już na dobrą pozycję by strzelić bramkę otwierającą wynik. Po rzucie wolnym Błękitnych wynik nie uległ zmianie. W tym meczu dobrze zagrała nasza młodzież m.in. bracia Urbanowicz oraz w końcówce Kowalczyk. W drugiej połowie wiele okazji miała drużyna gospodarzy lecz dzięki dobrej grze w obronie i odrobinie szczęścia gości, dalej było 0:0. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.